ACMS201209A121
Číslo produktu DigiKey
5262-ACMS201209A121TR-ND - Páska a cívka (TR)
5262-ACMS201209A121CT-ND - Řezaná páska (CT)
5262-ACMS201209A121DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ACMS201209A121
Popis
FERRITE BEAD 120 OHM 0805 1LN
Podrobný popis
120 Ohms @ 100 MHz 1 Komunikace po napájecím vedení Feritový korálek 0805 (2012 metrický) 3A 50mOhm
Kategorie
Jmenovitý proud (max)
3A
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
50mOhm
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Výška (max)
0,041" (1,05mm)
Velikost / rozměry
0,079" D x 0,049" Š (2,00mm x 1,25mm)
Impedance při kmitočtu
120 Ohms @ 100 MHz