ACMS201209A101
Číslo produktu DigiKey
5262-ACMS201209A101TR-ND - Páska a cívka (TR)
5262-ACMS201209A101CT-ND - Řezaná páska (CT)
5262-ACMS201209A101DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ACMS201209A101
Popis
FERRITE BEAD 100 OHM 0805 1LN
Standardní dodací lhůta výrobce
10 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
100 Ohms @ 100 MHz 1 Komunikace po napájecím vedení Feritový korálek 0805 (2012 metrický) 3A 40mOhm
Kategorie
Jmenovitý proud (max)
3A
Výrobce
Max Echo
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
40mOhm
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Pouzdro
0805 (2012 metrický)
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Typ filtru
Komunikace po napájecím vedení
Výška (max)
0,041" (1,05mm)
Počet vedení
1
Velikost / rozměry
0,079" D x 0,049" Š (2,00mm x 1,25mm)
Impedance při kmitočtu
100 Ohms @ 100 MHz