ACMS201209A101 | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | ACMS201209A101 |
Popis | FERRITE BEAD 100 OHM 0805 1LN |
Standardní dodací lhůta výrobce | 10 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | 100 Ohms @ 100 MHz 1 Komunikace po napájecím vedení Feritový korálek 0805 (2012 metrický) 3A 40mOhm |
Katalogový list | Katalogový list |
Kategorie | Jmenovitý proud (max) 3A |
Výrobce Max Echo | Stejnosměrný odpor (DCR) (max) 40mOhm |
Řada | Provozní teplota -55°C ~ 125°C |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Pouzdro 0805 (2012 metrický) |
Stav součásti Aktivní | Způsob montáže Montáž na povrch |
Typ filtru Komunikace po napájecím vedení | Výška (max) 0,041" (1,05mm) |
Počet vedení 1 | Velikost / rozměry 0,079" D x 0,049" Š (2,00mm x 1,25mm) |
Impedance při kmitočtu 100 Ohms @ 100 MHz |