ACMS160808A601 2A
Číslo produktu DigiKey
5262-ACMS160808A6012ATR-ND - Páska a cívka (TR)
5262-ACMS160808A6012ACT-ND - Řezaná páska (CT)
5262-ACMS160808A6012ADKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ACMS160808A601 2A
Popis
FERRITE BEAD 600 OHM 0603 1LN
Standardní dodací lhůta výrobce
10 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
600 Ohms @ 100 MHz 1 Komunikace po napájecím vedení Feritový korálek 0603 (1608 metrický) 2A 100mOhm
Kategorie
Jmenovitý proud (max)
2A
Výrobce
Max Echo
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
100mOhm
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Digi-Reel®
Pouzdro
0603 (1608 metrický)
Montáž na povrch
Typ filtru
Komunikace po napájecím vedení
Výška (max)
0,037" (0,95mm)
Počet vedení
1
Velikost / rozměry
0,063" D x 0,031" Š (1,60mm x 0,80mm)
Impedance při kmitočtu
600 Ohms @ 100 MHz