WPS600-8030L
WPS600-8030L
Číslo produktu DigiKey
4321-WPS600-8030L-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
WPS600-8030L
Popis
80V 230A 600W 1mV/1mA Wide range
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
0 ~ 80V Výstup Stolní (střídavý na stejnosměrný) Napájecí zdroj VFD 0 ~ 30A Výstup 600W Vlastnosti Výstup seznamu, programovatelný, RS232, RS485, SENSE, monitorování teploty, USB, široký rozsah
Kategorie
Počet znaků
5
Výrobce
MATRIX TECHNOLOGY INC.
Velikost / rozměry
18,701" D x 10,039" Š x 4,331" V (475,00mm x 255,00mm x 110,00mm)
Řada
Vlastnosti
Výstup seznamu, programovatelný, RS232, RS485, SENSE, monitorování teploty, USB, široký rozsah
Balení
Hromadné balení
Výkon (W)
600W
Stav součásti
Aktivní
Přesnost - voltmetr, ampérmetr
0,03% + 5mV; 0,1% + 15mA
Typ
Stolní (střídavý na stejnosměrný)
Regulace napětí - vedení
0,01% + 30mV
Napájecí napětí
110VAC, 220VAC
Regulace napětí - zátěž
0,01% + 30mV
Počet výstupů
1
Regulace proudu - vedení
0,1% + 10mA
Napětí - výstup
0 ~ 80V
Regulace proudu - zátěž
0,1% + 10mA
Proud - výstup
0 ~ 30A
Zvlnění
10mV rms, 15mA rms