MPS-3005H-3
MPS-3005H-3
Číslo produktu DigiKey
4321-MPS-3005H-3-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MPS-3005H-3
Popis
10mV 1mA 3CH Linear power Supply
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
0 ~ 30V, 5V Výstup Stolní (střídavý na stejnosměrný) Napájecí zdroj LED 0 ~ 5A, 3A Výstup 315W Vlastnosti Nastavitelný, paměť, kodér, regulovaný, OVP/OCP
Kategorie
Počet znaků
4
Výrobce
MATRIX TECHNOLOGY INC.
Velikost / rozměry
12.992" L x 9.843" W x 5.906" H (330.00mm x 250.00mm x 150.00mm)
Řada
Vlastnosti
Nastavitelný, paměť, kodér, regulovaný, OVP/OCP
Balení
Hromadné balení
Výkon (W)
315W
Stav součásti
Aktivní
Přesnost - voltmetr, ampérmetr
0,03% + 10mV; 0,1% + 5mA
Typ
Stolní (střídavý na stejnosměrný)
Regulace napětí - vedení
0,01% + 5mV
Napájecí napětí
110VAC, 220VAC
Regulace napětí - zátěž
0,01% + 5mV
Počet výstupů
3
Regulace proudu - vedení
0,1% + 5mA
Napětí - výstup
0 ~ 30V, 5V
Regulace proudu - zátěž
0,1% + 5mA
Proud - výstup
0 ~ 5A, 3A