APS-7100-110V Input
Číslo produktu DigiKey
4321-APS-7100-110VInput-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
APS-7100-110V Input
Popis
1KVA, 45Hz-250Hz, 110VAC Input
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
0 ~ 150VAC, 0 ~ 310VAC Výstup Stolní (střídavý na střídavý) Napájecí zdroj LED 0 ~ 8,4A Výstup Vlastnosti Funkce uzamykání klíčem, paměť, programovatelný, port RS232
Kategorie
Typ displeje
LED
Výrobce
MATRIX TECHNOLOGY INC.
Počet znaků
4
Řada
Velikost / rozměry
20.276" L x 18.898" W x 5.315" H (515.00mm x 480.00mm x 135.00mm)
Balení
Hromadné balení
Vlastnosti
Funkce uzamykání klíčem, paměť, programovatelný, port RS232
Stav součásti
Aktivní
Přesnost - voltmetr, ampérmetr
±0,5% + 5 číslice
Typ
Stolní (střídavý na střídavý)
Regulace napětí - vedení
10mV
Napájecí napětí
110VAC
Regulace napětí - zátěž
1%
Počet výstupů
1
Regulace proudu - vedení
1mA
Napětí - výstup
0 ~ 150VAC, 0 ~ 310VAC
Regulace proudu - zátěž
1%
Proud - výstup
0 ~ 8,4A