MS544-20S
Číslo produktu DigiKey
2333-MS544-20S-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MS544-20S
Popis
RF SHIELD 0.941"X2.142" SOLDER
Standardní dodací lhůta výrobce
11 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
RF stínění Štít, 1 kus 0,941" (23,90mm) X 2,142" (54,40mm) Nevětraný Pájecí materiály
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
MS544-20S Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Kategorie
Výška - celková
0,531" (13,50mm)
Výrobce
Masach Tech Ltd.
Délka - celková
2,142" (54,40mm)
Řada
Šířka - celková
0,941" (23,90mm)