MS384-10F
Číslo produktu DigiKey
2333-MS384-10F-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MS384-10F
Popis
RF SHIELD 1.480"X1.512" SOLDER
Standardní dodací lhůta výrobce
11 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
RF stínění Rámeček 1,480" (37,60mm) X 1,512" (38,40mm) Pájecí materiály
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
MS384-10F Modely
Kategorie
Výška - celková
0,433" (11,00mm)
Výrobce
Masach Tech Ltd.
Délka - celková
1,512" (38,40mm)
Řada
Šířka - celková
1,480" (37,60mm)