MS375-10F
Číslo produktu DigiKey
2333-MS375-10F-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MS375-10F
Popis
RF SHIELD 1.154"X1.476" SOLDER
Standardní dodací lhůta výrobce
11 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
RF stínění Rámeček 1,154" (29,30mm) X 1,476" (37,50mm) Pájecí materiály
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
MS375-10F Modely
Kategorie
Výška - celková
0,256" (6,50mm)
Výrobce
Masach Tech Ltd.
Délka - celková
1,476" (37,50mm)
Řada
Šířka - celková
1,154" (29,30mm)