CMPA1C1D080F
Číslo produktu DigiKey
1465-CMPA1C1D080F-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CMPA1C1D080F
Popis
80W, 40V GAN MMIC POWER AMP
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO RF zesilovače Univerzální 12,75GHz ~ 13,25GHz 440222
Kategorie
Typ tranzistoru RF
Univerzální
Výrobce
MACOM Technology Solutions
Zkušební kmitočet
13GHz
Balení
Nosič
Způsob montáže
Montáž na šasi
Stav součásti
Aktivní
Pouzdro
440222
Kmitočet
12,75GHz ~ 13,25GHz