CGHV40180F
Číslo produktu DigiKey
1465-CGHV40180F-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CGHV40180F
Popis
RF MOSFET HEMT 50V 440223
Standardní dodací lhůta výrobce
26 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
RF MOSFET 50 V 1 A 0Hz ~ 1GHz 24dB 180W 440223
Kategorie
Zkušební napětí
50 V
Výrobce
MACOM Technology Solutions
Jmenovitý proud (A)
12,1A
Řada
Testovací proud
1 A
Výstupní výkon
180W
Stav součásti
Aktivní
Jmenovité napětí
125 V
Pouzdro
440223
Kmitočet
0Hz ~ 1GHz