Obrázek pro MP-2835-1100-DR není k dispozici
MP-2835-1100-DR
Číslo produktu DigiKey
1214-MP-2835-1100-DRTR-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MP-2835-1100-DR
Popis
LED MP2835
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
LED osvětlení - barevné MP-2835 Horticulture Tmavě červená 660nm 1113 (2835 metrický)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
MP-2835-1100-DR Modely
Kategorie
Světelný tok při testovacím proudu a teplotě
62mW (typ.)
Mfr
Testovací teplota
25°C
Řada
Sledovací úhel
120°
Stav součásti
Není určeno pro nové konstrukce
Pouzdro
1113 (2835 metrický)
Barva
Dodávaná velikost pouzdra
2835
Vlnová délka
660nm
Velikost / rozměry
0,110" D x 0,138" Š (2,80mm x 3,50mm)
Testovací proud
60mA
Výška při usazení (max)
0,047" (1,20mm)
Napětí v propustném směru (Vf) (typická hodnota)
2V
Tepelný odpor obalu
20°C/W
Max. proud
200mA