LHUV-0405-0500 není skladem a zpětné objednávky nejsou aktuálně k dispozici.
Dostupné náhrady:
Direct
Lumileds
Skladem : 0
Katalogový list
Ultrafialový (UV) Emitor 405nm ~ 410nm 3V 1A 525mW/sr při 500mA 125° 2-SMD, Bez přívodů
LHUV-0405-0500
Číslo produktu DigiKey
LHUV-0405-0500-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LHUV-0405-0500
Popis
EMITTER UV 410NM 1A WFDFN
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kategorie
Vlnová délka
405nm ~ 410nm
Výrobce
Lumileds
Napětí v propustném směru (Vf) (typická hodnota)
3V
Řada
Sledovací úhel
125°
Balení
Páska a cívka (TR)
Orientace
Pohled shora
Stav součásti
Ukončeno ve společnosti DigiKey
Provozní teplota
-40°C ~ 135°C (TA)
Typ
Ultrafialový (UV)
Způsob montáže
Montáž na povrch
Stejnosměrný proud v propustném směru (If) (Max)
1A
Pouzdro
2-SMD, Bez přívodů
Intenzita vyzařování (Ie) min při If
525mW/sr při 500mA