L1T2-5770000002800
Číslo produktu DigiKey
1416-1239-2-ND - Páska a cívka (TR)
1416-1239-1-ND - Řezaná páska (CT)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
L1T2-5770000002800
Popis
LED LUXEON COOL WHITE 5700K 2SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
8 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
LED osvětlení LUXEON TX Bílá, Studený 5700K 2,8V 700mA 120° 2-SMD, Podložka pro odvod tepla bez přívodů
Kategorie
Lumeny/W při proudu - test
140lm/W
Mfr
Index podání barev (CRI)
70
Řada
Max. proud
1,5A
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Sledovací úhel
120°
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Barva
Pouzdro
2-SMD, Podložka pro odvod tepla bez přívodů
CCT (K)
5700K
Velikost / rozměry
0,146" D x 0,146" Š (3,70mm x 3,70mm)
Světelný tok při 85°C a testovacím proudu
275lm (typ.)
Výška při usazení (max)
0,083" (2,12mm)
Testovací proud
700mA
Tepelný odpor obalu
3°C/W
Napětí v propustném směru (Vf) (typická hodnota)
2,8V