L1T2-4070000002700
Číslo produktu DigiKey
1416-1237-2-ND - Páska a cívka (TR)
1416-1237-1-ND - Řezaná páska (CT)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
L1T2-4070000002700
Popis
LED LUXEON NEU WHITE 4000K 2SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
8 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
LED osvětlení LUXEON TX Bílá, Neutrální 4000K 2,8V 700mA 120° 2-SMD, Podložka pro odvod tepla bez přívodů
Kategorie
Lumeny/W při proudu - test
137lm/W
Mfr
Index podání barev (CRI)
70
Řada
Max. proud
1,5A
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Sledovací úhel
120°
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Barva
Pouzdro
2-SMD, Podložka pro odvod tepla bez přívodů
CCT (K)
4000K
Velikost / rozměry
0,146" D x 0,146" Š (3,70mm x 3,70mm)
Světelný tok při 85°C a testovacím proudu
269lm (typ.)
Výška při usazení (max)
0,083" (2,12mm)
Testovací proud
700mA
Tepelný odpor obalu
3°C/W
Napětí v propustném směru (Vf) (typická hodnota)
2,8V