V511BA60
Číslo produktu DigiKey
F4096-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
V511BA60
Popis
VARISTOR 820V 70KA ENCASED DISC
Standardní dodací lhůta výrobce
15 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
820 V 70 kA Varistor 1 Obvod Montáž na šasi Uzavřený disk
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
V511BA60 Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Kategorie
Napětí varistoru (max)
902 V
Výrobce
Littelfuse Inc.
Nárazový proud
70 kA
Řada
Energie
1800J
Balení
Hromadné balení
Počet obvodů
1
Stav součásti
Aktivní
Kapacita při kmitočtu
5000 pF @ 1 MHz
Maximální střídavé napětí
510 V
Provozní teplota
-55°C ~ 85°C (TA)
Maximální stejnosměrné napětí
675 V
Způsob montáže
Montáž na šasi
Napětí varistoru (min)
738 V
Pouzdro
Uzavřený disk
Napětí varistoru (typické)
820 V