V42MLA1206NHAUTO | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | V42MLA1206NHAUTO |
Popis | VARISTOR 53V 180A 1206 |
Standardní dodací lhůta výrobce | 17 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | 53 V 180 A Varistor 1 Obvod Montáž na povrch, MLCV 1206 (3216 metrický) |
Katalogový list | Katalogový list |
Kategorie | Nárazový proud 180 A |
Výrobce Littelfuse Inc. | Energie 0,8J |
Řada | Počet obvodů 1 |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Kapacita při kmitočtu 340 pF @ 1 MHz |
Stav součásti Aktivní | Provozní teplota -55°C ~ 125°C (TA) |
Maximální střídavé napětí 30 V | Třída Automobilový průmysl |
Maximální stejnosměrné napětí 42 V | Kvalifikace AEC-Q200 |
Napětí varistoru (min) 46 V | Způsob montáže Montáž na povrch, MLCV |
Napětí varistoru (typické) 53 V | Pouzdro 1206 (3216 metrický) |
Napětí varistoru (max) 60 V |