V275LA4P
Číslo produktu DigiKey
F3009-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
V275LA4P
Popis
VARISTOR 430V 1.2KA DISC 7MM
Standardní dodací lhůta výrobce
14 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
430 V 1.2 kA Varistor 1 Obvod Průchozí otvor Disk 7mm
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
V275LA4P Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Kategorie
Napětí varistoru (max)
473 V
Výrobce
Littelfuse Inc.
Nárazový proud
1.2 kA
Řada
Energie
23J
Balení
Hromadné balení
Počet obvodů
1
Stav součásti
Aktivní
Kapacita při kmitočtu
80 pF @ 1 MHz
Maximální střídavé napětí
275 V
Provozní teplota
-55°C ~ 85°C (TA)
Maximální stejnosměrné napětí
369 V
Způsob montáže
Průchozí otvor
Napětí varistoru (min)
387 V
Pouzdro
Disk 7mm
Napětí varistoru (typické)
430 V