V25S320P
Číslo produktu DigiKey
F1947-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
V25S320P
Popis
VARISTOR 510V 22KA RADIAL
Standardní dodací lhůta výrobce
16 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
510 V 22 kA Varistor 1 Obvod Průchozí otvor Radiální
Kategorie
Napětí varistoru (max)
561 V
Výrobce
Littelfuse Inc.
Nárazový proud
22 kA
Řada
Energie
540J
Balení
Hromadné balení
Počet obvodů
1
Stav součásti
Aktivní
Kapacita při kmitočtu
1350 pF @ 1 MHz
Maximální střídavé napětí
320 V
Provozní teplota
-55°C ~ 85°C (TA)
Maximální stejnosměrné napětí
420 V
Způsob montáže
Průchozí otvor
Napětí varistoru (min)
459 V
Pouzdro
Radiální
Napětí varistoru (typické)
510 V