V20E320P
Číslo produktu DigiKey
F3446-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
V20E320P
Popis
VARISTOR 510V 10KA DISC 20MM
Standardní dodací lhůta výrobce
19 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
510 V 10 kA Varistor 1 Obvod Průchozí otvor Disk 20mm
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
V20E320P Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Kategorie
Napětí varistoru (max)
561 V
Výrobce
Littelfuse Inc.
Nárazový proud
10 kA
Řada
Energie
273J
Balení
Hromadné balení
Počet obvodů
1
Stav součásti
Aktivní
Kapacita při kmitočtu
750 pF @ 1 MHz
Maximální střídavé napětí
320 V
Provozní teplota
-55°C ~ 85°C (TA)
Maximální stejnosměrné napětí
420 V
Způsob montáže
Průchozí otvor
Napětí varistoru (min)
459 V
Pouzdro
Disk 20mm
Napětí varistoru (typické)
510 V