TPSMF4L36A | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | TPSMF4L36A |
Popis | TVS DIODE 36VWM 58.1VC SOD123F |
Standardní dodací lhůta výrobce | 17 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | 58,1V Svorka 6,9A Ipp TVS dioda Montáž na povrch SOD-123F |
Katalogový list | Katalogový list |
Kategorie | Špičkový proudový impulz (10/1000µs) 6,9A |
Mfr | Špičkový impulzní výkon 400W |
Řada | Ochrana napájecího vedení Ne |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Provozní teplota -55°C ~ 150°C (TJ) |
Pracovní napětí v závěrném směru (typická hodnota) 36V | Pouzdro SOD-123F |
Průrazné napětí (min) 40V | Dodávaná velikost pouzdra |
Omezovací napětí (max) při Ipp 58,1V | Základní číslo produktu |