TPSMB600CA-A
Číslo produktu DigiKey
F11765TR-ND - Páska a cívka (TR)
F11765CT-ND - Řezaná páska (CT)
F11765DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
TPSMB600CA-A
Popis
TVS DIODE 511VWM 828VC DO214AA
Standardní dodací lhůta výrobce
20 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
828V Svorka 800mA Ipp TVS dioda Montáž na povrch DO-214AA (SMBJ)
Kategorie
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
800mA
Mfr
Špičkový impulzní výkon
600W
Provozní teplota
-65°C ~ 150°C (TJ)
AEC-Q101
Obousměrné kanály
511V
Pouzdro
DO-214AA, SMB
Průrazné napětí (min)
570V
Dodávaná velikost pouzdra
Omezovací napětí (max) při Ipp
828V