TPSMB12A-VR není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
Skladem : 7 589
Katalogový list
19,9V Svorka 30,2A Ipp TVS dioda Montáž na povrch DO-214AA (SMBJ)
TPSMB12A-VR
Číslo produktu DigiKey
TPSMB12A-VRTR-ND - Páska a cívka (TR)
TPSMB12A-VRCT-ND - Řezaná páska (CT)
TPSMB12A-VRDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
TPSMB12A-VR
Popis
TVS DIODE 12VWM 19.9VC DO214AA
Standardní dodací lhůta výrobce
20 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kategorie
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
30,2A
Mfr
Špičkový impulzní výkon
600W
Provozní teplota
-65°C ~ 175°C (TJ)
AEC-Q101
Jednosměrné kanály
12V
Pouzdro
DO-214AA, SMB
Průrazné napětí (min)
13,3V
Dodávaná velikost pouzdra
Omezovací napětí (max) při Ipp
19,9V