TPSMA6L36A
Číslo produktu DigiKey
F6163TR-ND - Páska a cívka (TR)
F6163CT-ND - Řezaná páska (CT)
F6163DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
TPSMA6L36A
Popis
TVS DIODE 36VWM 58.1VC DO221AC
Standardní dodací lhůta výrobce
13 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
58,1V Svorka 10,4A Ipp TVS dioda Montáž na povrch DO-221AC
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
TPSMA6L36A Modely
Kategorie
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
10,4A
Mfr
Špičkový impulzní výkon
600W
Řada
Ochrana napájecího vedení
Ne
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-65°C ~ 150°C (TJ)
Stav součásti
Aktivní
Třída
Automobilový průmysl
Typ
Zener
Kvalifikace
AEC-Q101
Jednosměrné kanály
1
Způsob montáže
Montáž na povrch
Pracovní napětí v závěrném směru (typická hodnota)
36V
Pouzdro
DO-221AC, SMA ploché vodiče
Průrazné napětí (min)
40V
Dodávaná velikost pouzdra
Omezovací napětí (max) při Ipp
58,1V