TMOV34S181MP je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
Parametrický ekvivalent
Littelfuse Inc.
Skladem : 0
Katalogový list
284 V 40 kA Varistor 1 Obvod Průchozí otvor Čtyřhran 34mm, Tvarované jazýčky, 3 vodiče
Building Automation – Protect/Sense/Control
TMOV34S181MP
Číslo produktu DigiKey
F10934-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
TMOV34S181MP
Popis
VARISTOR 284V 40KA SQUARE 34MM
Standardní dodací lhůta výrobce
15 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kategorie
Napětí varistoru (max)
312 V
Výrobce
Littelfuse Inc.
Nárazový proud
40 kA
Řada
Energie
400J
Balení
Hromadné balení
Počet obvodů
1
Stav součásti
Aktivní
Kapacita při kmitočtu
6800 pF @ 1 MHz
Maximální střídavé napětí
180 V
Provozní teplota
-55°C ~ 85°C (TA)
Maximální stejnosměrné napětí
240 V
Vlastnosti
Tepelná ochrana
Napětí varistoru (min)
256 V
Způsob montáže
Průchozí otvor
Napětí varistoru (typické)
284 V
Pouzdro
Čtyřhran 34mm, Tvarované jazýčky, 3 vodiče