TMOV25SP320E
Číslo produktu DigiKey
F10933-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
TMOV25SP320E
Popis
VARISTOR 510V 20KA SQUARE 25MM
Standardní dodací lhůta výrobce
15 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
510 V 20 kA Varistor 1 Obvod Průchozí otvor Čtyřhran 25mm
Kategorie
Napětí varistoru (max)
561 V
Nárazový proud
20 kA
Řada
Energie
390J
Kapacita při kmitočtu
1080 pF @ 1 MHz
Maximální střídavé napětí
320 V
Provozní teplota
-55°C ~ 85°C (TA)
Maximální stejnosměrné napětí
420 V
Napětí varistoru (min)
459 V
Napětí varistoru (typické)
510 V
Pouzdro
Čtyřhran 25mm