TMOV25SP115M
Číslo produktu DigiKey
F5320-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
TMOV25SP115M
Popis
VARISTOR 180V 20KA SQUARE 25MM
Standardní dodací lhůta výrobce
15 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
180 V 20 kA Varistor 1 Obvod Průchozí otvor Čtyřhran 25mm, 3 přívodů
Kategorie
Napětí varistoru (max)
198 V
Nárazový proud
20 kA
Řada
Energie
170J
Kapacita při kmitočtu
3200 pF @ 1 MHz
Maximální střídavé napětí
115 V
Provozní teplota
-55°C ~ 85°C (TA)
Maximální stejnosměrné napětí
150 V
Napětí varistoru (min)
162 V
Napětí varistoru (typické)
180 V
Pouzdro
Čtyřhran 25mm, 3 přívodů