TMOV20RP130E
Číslo produktu DigiKey
F4028-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
TMOV20RP130E
Popis
VARISTOR 205V 10KA DISC 20MM
Standardní dodací lhůta výrobce
16 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
205 V 10 kA Varistor 1 Obvod Průchozí otvor Disk 20mm
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
TMOV20RP130E Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Kategorie
Nárazový proud
10 kA
Výrobce
Littelfuse Inc.
Energie
100J
Řada
Počet obvodů
1
Balení
Hromadné balení
Kapacita při kmitočtu
1900 pF @ 1 MHz
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-55°C ~ 85°C (TA)
Maximální střídavé napětí
130 V
Vlastnosti
Tepelná ochrana
Maximální stejnosměrné napětí
170 V
Způsob montáže
Průchozí otvor
Napětí varistoru (min)
184.5 V
Pouzdro
Disk 20mm
Napětí varistoru (typické)
205 V
Základní číslo produktu
Napětí varistoru (max)
225.5 V