SZ1SMB18CAT3G
Číslo produktu DigiKey
F11551TR-ND - Páska a cívka (TR)
F11551CT-ND - Řezaná páska (CT)
F11551DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SZ1SMB18CAT3G
Popis
TVS DIODE 18VWM 29.2VC SMB
Podrobný popis
29,2V Svorka 20,5A Ipp TVS dioda Montáž na povrch SMB
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
SZ1SMB18CAT3G Modely
Kategorie
Špičkový impulzní výkon
600W
Kapacita při kmitočtu
465pF při 1MHz
Provozní teplota
-65°C ~ 150°C (TJ)
18V
Průrazné napětí (min)
20V
Pouzdro
DO-214AA, SMB
Omezovací napětí (max) při Ipp
29,2V
Dodávaná velikost pouzdra
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
20,5A