SZ1SMB17CAT3G | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | SZ1SMB17CAT3G |
Popis | TVS DIODE 17VWM 27.6VC SMB |
Standardní dodací lhůta výrobce | 17 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | 27,6V Svorka 21,7A Ipp TVS dioda Montáž na povrch SMB |
Katalogový list | Katalogový list |
Kategorie | Špičkový impulzní výkon 600W |
Mfr | Ochrana napájecího vedení Ne |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Kapacita při kmitočtu 490pF při 1MHz |
Stav součásti Aktivní | Provozní teplota -65°C ~ 150°C (TJ) |
Typ Zener | Třída Automobilový průmysl |
Obousměrné kanály 1 | Kvalifikace AEC-Q101 |
Pracovní napětí v závěrném směru (typická hodnota) 17V | Způsob montáže Montáž na povrch |
Průrazné napětí (min) 18,9V | Pouzdro DO-214AA, SMB |
Omezovací napětí (max) při Ipp 27,6V | Dodávaná velikost pouzdra |
Špičkový proudový impulz (10/1000µs) 21,7A | Základní číslo produktu |