SP3003-08ATG | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | SP3003-08ATG |
Popis | TVS DIODE 6VWM 15VC 10MSOP |
Standardní dodací lhůta výrobce | 23 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | 15V Svorka 2,5A (8/20µs) Ipp TVS dioda Montáž na povrch 10-MSOP |
Katalogový list | Katalogový list |
Modely EDA/CAD | SP3003-08ATG Modely |
Kategorie | Omezovací napětí (max) při Ipp 15V |
Mfr | Špičkový proudový impulz (10/1000µs) 2,5A (8/20µs) |
Řada | Ochrana napájecího vedení Ano |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Aplikace Univerzální |
Stav součásti Aktivní | Provozní teplota -40°C ~ 125°C (TJ) |
Typ Řídicí (rail to rail) | Způsob montáže Montáž na povrch |
Jednosměrné kanály 8 | Pouzdro 10-TFSOP, 10-MSOP (0,118", 3,00mm šířka) |
Pracovní napětí v závěrném směru (typická hodnota) 6V (max.) | Dodávaná velikost pouzdra |