SMF4L24AT1G
Číslo produktu DigiKey
18-SMF4L24AT1GTR-ND - Páska a cívka (TR)
18-SMF4L24AT1GCT-ND - Řezaná páska (CT)
18-SMF4L24AT1GDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SMF4L24AT1G
Popis
TVS DIODE 24VWM 38.9VC SOD123F
Standardní dodací lhůta výrobce
15 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
38,9V Svorka 10,3A Ipp TVS dioda Montáž na povrch SOD-123F
Kategorie
Omezovací napětí (max) při Ipp
38,9V
Mfr
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
10,3A
Řada
Špičkový impulzní výkon
400W
Aktivní
Aplikace
Univerzální
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
24V
Pouzdro
SOD-123F
Průrazné napětí (min)
26,7V