SMF33A-T13 není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
Similar
Diotec Semiconductor
Skladem : 8 558
Katalogový list
53,3V Svorka 3,8A Ipp TVS dioda Montáž na povrch SOD-123F
SMF33A-T13
Číslo produktu DigiKey
18-SMF33A-T13TR-ND - Páska a cívka (TR)
18-SMF33A-T13CT-ND - Řezaná páska (CT)
18-SMF33A-T13DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SMF33A-T13
Popis
TVS DIODE 33VWM 53.3VC SOD123F
Standardní dodací lhůta výrobce
17 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kategorie
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
3,8A
Mfr
Špičkový impulzní výkon
200W
Řada
Ochrana napájecího vedení
Ne
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Aplikace
Univerzální
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Typ
Zener
Způsob montáže
Montáž na povrch
Jednosměrné kanály
1
Pouzdro
SOD-123F
Pracovní napětí v závěrném směru (typická hodnota)
33V
Dodávaná velikost pouzdra
Průrazné napětí (min)
36,7V
Základní číslo produktu
Omezovací napětí (max) při Ipp
53,3V