SMDJ33CA
Číslo produktu DigiKey
SMDJ33CATR-ND - Páska a cívka (TR)
SMDJ33CACT-ND - Řezaná páska (CT)
SMDJ33CADKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SMDJ33CA
Popis
TVS DIODE 33VWM 53.3VC DO214AB
Standardní dodací lhůta výrobce
13 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
53,3V Svorka 56,3A Ipp TVS dioda Montáž na povrch DO-214AB (SMCJ)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
SMDJ33CA Modely
Kategorie
Omezovací napětí (max) při Ipp
53,3V
Mfr
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
56,3A
Řada
Špičkový impulzní výkon
3000W (3kW)
Digi-Reel®
Ochrana napájecího vedení
Ne
Stav součásti
Aktivní
Aplikace
Univerzální
Typ
Zener
Provozní teplota
-65°C ~ 150°C (TJ)
Obousměrné kanály
1
Způsob montáže
Montáž na povrch
Pracovní napětí v závěrném směru (typická hodnota)
33V
Pouzdro
DO-214AB, SMC
Průrazné napětí (min)
36,7V