SMDC300F/24-2
Číslo produktu DigiKey
SMDC300F/24-2TR-ND - Páska a cívka (TR)
SMDC300F/24-2CT-ND - Řezaná páska (CT)
SMDC300F/24-2DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SMDC300F/24-2
Popis
PTC RESET FUSE 24V 3A 2920
Standardní dodací lhůta výrobce
13 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Polymerový Vratná pojistka PTC 24V 3 A Ih Montáž na povrch 2920 (7351 metrický), Konkávní
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
SMDC300F/24-2 Modely
Kategorie
Vypínací proud (It)
6 A
Výrobce
Littelfuse Inc.
Max. proud
40 A
Řada
Čas do vypnutí
5 s
Pouzdro
2920 (7351 metrický), Konkávní
Typ
Polymerový
Velikost / rozměry
0,295" D x 0,201" Š (7,50mm x 5,10mm)
Napětí - max
24V
Tloušťka (max)
0,043" (1,10mm)
Přídržný proud (Ih) (max)
3 A