SMD185F-2
Číslo produktu DigiKey
SMD185F-2TR-ND - Páska a cívka (TR)
SMD185F-2CT-ND - Řezaná páska (CT)
SMD185F-2DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SMD185F-2
Popis
PTC RESET FUSE 33V 1.85A 2SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
17 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Polymerový Vratná pojistka PTC 33V 1.85 A Ih Montáž na povrch 2-SMD
Kategorie
Čas do vypnutí
5 s
Výrobce
Littelfuse Inc.
Odpor - výchozí (Ri) (min)
65 mOhms
Řada
Odpor po vypnutí (R1) (max)
165 mOhms
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Typ
Polymerový
Pouzdro
2-SMD
Napětí - max
33V
Velikost / rozměry
0,343" D x 0,250" Š (8,70mm x 6,36mm)
Přídržný proud (Ih) (max)
1.85 A
Tloušťka (max)
0,118" (3,00mm)
Vypínací proud (It)
3.6 A
Schvalovací agentura
CSA, TUV, UL
Max. proud
40 A