SMCJ60CA
Číslo produktu DigiKey
SMCJ60CALFTR-ND - Páska a cívka (TR)
SMCJ60CALFCT-ND - Řezaná páska (CT)
SMCJ60CALFDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SMCJ60CA
Popis
TVS DIODE 60VWM 96.8VC DO214AB
Standardní dodací lhůta výrobce
24 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
96,8V Svorka 15,5A Ipp TVS dioda Montáž na povrch DO-214AB (SMCJ)
Modely EDA/CAD
SMCJ60CA Modely
Kategorie
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
15,5A
Mfr
Špičkový impulzní výkon
1500W (1,5kW)
Řada
Ochrana napájecího vedení
Ano
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C
60V
Dodávaná velikost pouzdra
Průrazné napětí (min)
66,7V
Základní číslo produktu
Omezovací napětí (max) při Ipp
96,8V