SMCJ26CA
Číslo produktu DigiKey
SMCJ26CALFTR-ND - Páska a cívka (TR)
SMCJ26CALFCT-ND - Řezaná páska (CT)
SMCJ26CALFDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SMCJ26CA
Popis
TVS DIODE 26VWM 42.1VC DO214AB
Standardní dodací lhůta výrobce
24 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
42,1V Svorka 35,7A Ipp TVS dioda Montáž na povrch DO-214AB (SMCJ)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
SMCJ26CA Modely
Kategorie
Omezovací napětí (max) při Ipp
42,1V
Mfr
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
35,7A
Řada
Špičkový impulzní výkon
1500W (1,5kW)
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Ochrana napájecího vedení
Ne
Stav součásti
Aktivní
Aplikace
Univerzální
Typ
Zener
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Obousměrné kanály
1
Způsob montáže
Montáž na povrch
Pracovní napětí v závěrném směru (typická hodnota)
26V
Pouzdro
DO-214AB, SMC
Průrazné napětí (min)
28,9V