SMBJ20CA
Číslo produktu DigiKey
SMBJ20CALFTR-ND - Páska a cívka (TR)
SMBJ20CALFCT-ND - Řezaná páska (CT)
SMBJ20CALFDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SMBJ20CA
Popis
TVS DIODE 20VWM 32.4VC DO214AA
Standardní dodací lhůta výrobce
17 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
32,4V Svorka 18,6A Ipp TVS dioda Montáž na povrch DO-214AA (SMBJ)
Kategorie
Omezovací napětí (max) při Ipp
32,4V
Mfr
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
18,6A
Řada
Špičkový impulzní výkon
600W
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Ochrana napájecího vedení
Ne
Stav součásti
Aktivní
Aplikace
Univerzální
Typ
Zener
Provozní teplota
-65°C ~ 150°C (TJ)
Obousměrné kanály
1
Způsob montáže
Montáž na povrch
Pracovní napětí v závěrném směru (typická hodnota)
20V
Pouzdro
DO-214AA, SMB
Průrazné napětí (min)
22,2V