SMBJ11CA
Číslo produktu DigiKey
SMBJ11CALFTR-ND - Páska a cívka (TR)
SMBJ11CALFCT-ND - Řezaná páska (CT)
SMBJ11CALFDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SMBJ11CA
Popis
TVS DIODE 11VWM 18.2VC DO214AA
Standardní dodací lhůta výrobce
17 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
18,2V Svorka 33A Ipp TVS dioda Montáž na povrch DO-214AA (SMBJ)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
SMBJ11CA Modely
Kategorie
Omezovací napětí (max) při Ipp
18,2V
Mfr
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
33A
Řada
Špičkový impulzní výkon
600W
Provozní teplota
-65°C ~ 150°C (TJ)
Obousměrné kanály
11V
Průrazné napětí (min)
12,2V