SMA6L60A
Číslo produktu DigiKey
18-SMA6L60ATR-ND - Páska a cívka (TR)
18-SMA6L60ACT-ND - Řezaná páska (CT)
18-SMA6L60ADKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SMA6L60A
Popis
TVS DIODE 60VWM 96.8VC DO221AC
Standardní dodací lhůta výrobce
13 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
96,8V Svorka 6,2A Ipp TVS dioda Montáž na povrch DO-221AC
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
SMA6L60A Modely
Kategorie
Omezovací napětí (max) při Ipp
96,8V
Mfr
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
6,2A
Řada
Špičkový impulzní výkon
600W
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Ochrana napájecího vedení
Ne
Stav součásti
Aktivní
Aplikace
Univerzální
Typ
Zener
Provozní teplota
-65°C ~ 150°C (TJ)
Jednosměrné kanály
1
Způsob montáže
Montáž na povrch
Pracovní napětí v závěrném směru (typická hodnota)
60V
Pouzdro
DO-221AC, SMA ploché vodiče
Průrazné napětí (min)
66,7V