SLD8S48A
Číslo produktu DigiKey
F8159TR-ND - Páska a cívka (TR)
F8159CT-ND - Řezaná páska (CT)
F8159DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SLD8S48A
Popis
TVS DIODE 48VWM 77.4VC SMTO-263
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
77,4V Svorka 89,7A Ipp TVS dioda Montáž na povrch SMTO-263
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
SLD8S48A Modely
Kategorie
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
89,7A
Mfr
Špičkový impulzní výkon
7000W (7kW)
Řada
Ochrana napájecího vedení
Ne
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-55°C ~ 175°C (TJ)
Stav součásti
Aktivní
Třída
Automobilový průmysl
Typ
Zener
Kvalifikace
AEC-Q101
Jednosměrné kanály
1
Způsob montáže
Montáž na povrch
Pracovní napětí v závěrném směru (typická hodnota)
48V
Pouzdro
Nestandardní SMD
Průrazné napětí (min)
53,3V
Dodávaná velikost pouzdra
Omezovací napětí (max) při Ipp
77,4V