SJ6016L2TP není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
Parametrický ekvivalent
Littelfuse Inc.
Skladem : 0
Katalogový list
Parametrický ekvivalent
Littelfuse Inc.
Skladem : 0
Katalogový list
Skladem : 600
Skladem : 940
Skladem : 999
SCR 600 V 16 A Standardní obnovení Průchozí otvor ITO-220AB
Littelfuse SJ Series Thyristors
SJ6016L2TP
Číslo produktu DigiKey
F11330-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SJ6016L2TP
Popis
SCR 600V 16A ITO-220AB
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kategorie
Proud v zapnutém stavu (It (RMS)) (max)
16 A
Výrobce
Přídržný proud (Ih) (max)
35 mA
Řada
Proud ve vypnutém stavu (max)
10 µA
Balení
Trubice
Neopakovatelný nárazový proud 50, 60Hz (Itsm)
188A, 225A
Stav součásti
Aktivní
Typ tranzistoru SCR
Standardní obnovení
Napětí ve vypnutém stavu
600 V
Provozní teplota
-40°C ~ 150°C (TJ)
Spínací napětí hradla (Igt) (max)
1.5 V
Způsob montáže
Průchozí otvor
Spínací proud hradla (Igt) (Max)
10 mA
Pouzdro
Plná výzbroj TO-220-3, Izolovaná podložka
Napětí v zapnutém stavu (Vtm) (Max)
1.6 V
Dodávaná velikost pouzdra
ITO-220AB
Proud v zapnutém stavu (It (AV)) (max)
10 A