S8008RTP
Číslo produktu DigiKey
S8008RTP-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
S8008RTP
Popis
SCR 800V 8A TO-220AB-R
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
SCR 800 V 8 A Standardní obnovení Průchozí otvor TO-220AB-R
Kategorie
Proud v zapnutém stavu (It (RMS)) (max)
8 A
Výrobce
Littelfuse Inc.
Přídržný proud (Ih) (max)
30 mA
Balení
Trubice
Proud ve vypnutém stavu (max)
10 µA
Stav součásti
Aktivní
Neopakovatelný nárazový proud 50, 60Hz (Itsm)
83A, 100A
Napětí ve vypnutém stavu
800 V
Typ tranzistoru SCR
Standardní obnovení
Spínací napětí hradla (Igt) (max)
1.5 V
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Spínací proud hradla (Igt) (Max)
15 mA
Způsob montáže
Průchozí otvor
Napětí v zapnutém stavu (Vtm) (Max)
1.6 V
Pouzdro
TO-220-3
Proud v zapnutém stavu (It (AV)) (max)
5.1 A