RUEF300-AP | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | RUEF300-AP |
Popis | PTC RESET FUSE 30V 3A RADIAL |
Standardní dodací lhůta výrobce | 17 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | Polymerový Vratná pojistka PTC 30V 3 A Ih Průchozí otvor Radiální, Disk |
Katalogový list | Katalogový list |
Kategorie | Čas do vypnutí 10.8 s |
Výrobce Littelfuse Inc. | Odpor - výchozí (Ri) (min) 20 mOhms |
Řada | Odpor po vypnutí (R1) (max) 80 mOhms |
Balení Řezaná páska (CT) Páska a krabice (TB) | Provozní teplota -40°C ~ 85°C |
Stav součásti Aktivní | Způsob montáže Průchozí otvor |
Typ Polymerový | Pouzdro Radiální, Disk |
Napětí - max 30V | Velikost / rozměry 0,449" D x 0,118" Š (11,40mm x 3,00mm) |
Přídržný proud (Ih) (max) 3 A | Výška při usazení (max) 0,650" (16,50mm) |
Vypínací proud (It) 6 A | Rozteč přívodů 0,199" (5,05mm) |
Max. proud 100 A | Schvalovací agentura CQC, CSA, TUV, UL |