Q8016LH4TP
Číslo produktu DigiKey
Q8016LH4TP-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
Q8016LH4TP
Popis
TRIAC ALTERNISTOR 800V 16A TO220
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Triak Alternistor - bez tlumivky 800 V 16 A Průchozí otvor TO-220 izolovaná podložka
Kategorie
Spínací proud hradla (Igt) (Max)
35 mA
Výrobce
Littelfuse Inc.
Přídržný proud (Ih) (max)
50 mA
Balení
Trubice
Konfigurace
Jednoduchý
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TJ)
Typ triaku
Alternistor - bez tlumivky
Způsob montáže
Průchozí otvor
Napětí ve vypnutém stavu
800 V
Pouzdro
TO-220-3 izolovaná podložka
Proud v zapnutém stavu (It (RMS)) (max)
16 A
Dodávaná velikost pouzdra
TO-220 izolovaná podložka
Spínací napětí hradla (Igt) (max)
1.3 V
Základní číslo produktu
Neopakovatelný nárazový proud 50, 60Hz (Itsm)
167A, 200A