Q8012LH2TP
Číslo produktu DigiKey
F9572-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
Q8012LH2TP
Popis
TRIAC ALTRNSTR 800V 12A ITO220AB
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Triak Alternistor - bez tlumivky 800 V 12 A Průchozí otvor ITO-220AB
Kategorie
Neopakovatelný nárazový proud 50, 60Hz (Itsm)
110A, 120A
Výrobce
Littelfuse Inc.
Spínací proud hradla (Igt) (Max)
10 mA
Řada
Přídržný proud (Ih) (max)
15 mA
Balení
Trubice
Konfigurace
Jednoduchý
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TJ)
Typ triaku
Alternistor - bez tlumivky
Způsob montáže
Průchozí otvor
Napětí ve vypnutém stavu
800 V
Pouzdro
Plná výzbroj TO-220-3, Izolovaná podložka
Proud v zapnutém stavu (It (RMS)) (max)
12 A
Dodávaná velikost pouzdra
ITO-220AB
Spínací napětí hradla (Igt) (max)
1.3 V