Q6008DH3RP
Číslo produktu DigiKey
Q6008DH3RPTR-ND - Páska a cívka (TR)
Q6008DH3RPCT-ND - Řezaná páska (CT)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
Q6008DH3RP
Popis
TRIAC ALTERNISTOR 600V 8A TO252
Podrobný popis
Triak Alternistor - bez tlumivky 600 V 8 A Montáž na povrch TO-252 (DPAK)
Kategorie
Spínací proud hradla (Igt) (Max)
10 mA
Přídržný proud (Ih) (max)
15 mA
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TJ)
Typ triaku
Alternistor - bez tlumivky
Napětí ve vypnutém stavu
600 V
Proud v zapnutém stavu (It (RMS)) (max)
8 A
Spínací napětí hradla (Igt) (max)
1.3 V
Základní číslo produktu
Neopakovatelný nárazový proud 50, 60Hz (Itsm)
80A, 85A