Q6006DH3RP je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
Similar
Littelfuse Inc.
Skladem : 1 745
Katalogový list
Similar
Littelfuse Inc.
Skladem : 19 996
Katalogový list
Skladem : 736
Parametrický ekvivalent
Triak Alternistor - bez tlumivky 600 V 6 A Montáž na povrch TO-252 (DPAK)
Q6006DH3RP
Číslo produktu DigiKey
Q6006DH3RP-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
Q6006DH3RP
Popis
TRIAC ALTERNISTOR 600V 6A TO252
Podrobný popis
Kategorie
Spínací proud hradla (Igt) (Max)
10 mA
Výrobce
Přídržný proud (Ih) (max)
15 mA
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TJ)
Typ triaku
Alternistor - bez tlumivky
Napětí ve vypnutém stavu
600 V
Proud v zapnutém stavu (It (RMS)) (max)
6 A
Spínací napětí hradla (Igt) (max)
1.3 V
Základní číslo produktu
Neopakovatelný nárazový proud 50, 60Hz (Itsm)
55A, 65A